poniedziałek, 16 września 2013

69: Bardzo gęsta owsianka z startą marchwią i gruszką podane z ritterkami sport.

Budyniowa owsianka na mlekuo smaku krówki z startą gruszką, marchwią  podana z bananem, kiwi i dwiema ritterkami.
Nie wiem jak wy, ale ja najlepiej się czuję, gdy już jestem w domu z moją rodziną w komplecie.I właśnie dzisiaj miałam na 8.00 i nie mogłam się doczekać, by wybiec z tej szkoły. Nie chodzi o to, że nikt mnie w szkole nie lubi itp. , bo mam wspaniałe koleżanki, które mnie akceptują i nauczycieli, którzy mnie szanują, ale lubię wiedzieć, że mam kogoś tak poza tym na kim można polegać i często się wygadać.Uwielbiam ich za to, że mnie wspierają w mojej podróży kulinarnej i zależy im na mnie.
Szkoła, jak zwykle jest dużo śmiechu, a czasem, aż by się chciało zapaść pod ziemię, ale nie tym razem.Na każdej lekcji można było się z czegoś pośmiać i nie wiem czemu, ale  dużo moich koleżanek myśli, że spędzam normalnie całe noce na nauce i nic poza tym nie robię.Ale niech myślą jak chcą lubię się uczyć i cieszyć z dobrych ocen :)
Ritterki Sport w formie czekoladek o smaku jogurtu, owoców leśnych i truskawek to nawet dobry pomysł.Myślę, że świetnym dodatkiem do tego typu wyrobów, polecam :)


7 komentarzy:

 1. Mam to samo, dobre oceny=kujonka, która cały czas się uczy. Ale wolę mieć lepsze oceny i satysfakcję, a opinia innych się nie liczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi by chyba jogurtowe nieposmakowały. dobre są z nadzieniem nugatowym, a wczoraj kupiłam mleczna-biała czekolada, dwa w jednym- też niczego sobie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię chodzić do szkoły ze względu na znajomych. Tylko i wyłącznie. Minęły dwa tygodnie, ale gdybym musiała zmienić klasę/szkołę to bym się załamała :) W domu wolę być sama po szkole, wyciszyć się, ewentualnie porozmawiać z mamą ( ale paradoksalnie lepiej dogadujemy się przez telefon ).

  Pyszna owsianka!

  OdpowiedzUsuń
 4. "...z marchwią o smaku krówki" ;P Jak by rosły takie marchewki to już bym w ogóle nic poza marchwią nie jadła :P
  Też miałam plakietkę kujona, a ja po prostu lubiłam się pouczyć i łatwo mi do głowy wchodziło. A sumienność i systematyczność to zalety, które w życiu się bardzo przydają ;D
  PS.Pyszne śniadanko ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie, że czerpiesz taką radość z chodzenia do szkoły i spotkania z znajomymi, tak trzymać! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Owsianka z marchewką! Muszę wypróbować takie połączenie :)

  OdpowiedzUsuń